Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Këto VIP-set të trashin fare…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Që jemi popull qejfli, kjo s’ka pikën e dyshimit. Edhe që qejfi paguhet, e dimë të gjithë….Ajo që nuk dimë ne është; me çfarë e paguajnë VIP-at tanë gjithë këtë qejf.

 

“Facebook-u” dhe “instagram-i” gëlojnë nga fotot që ndajnë personazhet për ndjekësit e tyre. Herë me makina luksoze, herë në restorante që “ne të tjerët” as emrin nuk ja artikulojmë dot, herë nëpër qendrat tregëtare më në zë të modës, herë me pushime në vendet ekzotike…

E meqë jemi te pushimet e vendeve ekzotike, kur shoh fotot e VIP-ave tanë më ngatërrohen stinët. Harroj fare qe këtu bie shi, ngaqë atje shoh vetëm diell, det, jahte… Madje, harroj dhe që jetoj në Shqipëri dhe këto “historitë” se jemi ende një vend në zhvillim, më duken të gjitha broçkulla.

 

Se mos dëgjoj ndonjë nga ju të thotë se artistët janë të varfër se, nëse këta VIP-at tanë mund të quhen artistë, atëherë, ne ja kemi hedhur vendeve të Botës së Tretë.

 

Ne jemi të “botës së qefit” or miq!

 

A.M

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img