Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Vip-at urojnë, personazhe nga politika, kultura e arti mesazh për gjithë shqiptarët në Newsbomb.al

spot_img

Lajme të ngjashëm

Me rastin e festave të fundvitit disa prej personazheve të njohura të politikës, kulturës, artit dhe medias kanë uruar nëpërmjet Newsbomb.al lexuesit e portalit dhe të gjithë shqiptarët ku ata ndodhen.

Pas urimit të bërë pak ditë më parë nga kryeministri Edi Rama, pjesë janë bërë edhe: ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi, deputetët e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, Majlinda Bregu dhe Gerti Bogdani, kreu i AK-së, Kreshnik Spahiu, gazetarët, Andi Bejtja dhe Rudina Xhunga, kreu i FSHF-së, Armand Duka, moderatorët Albana Osmani dhe Olti Curri, artistët Inva Mula, Ema Andrea, Neritan Liçaj, Endri Prifti, Robert Aliaj, Rozana Radi, Aurela Gaçe, Valbona Mema, Çiljeta Xhilaga, Bleona Qereti, Xhevair Zeneli,  Bes Kallaku dhe Julian Deda, aktivisti i Pro LGBT, Kristi Pinderi si dhe aktivisti i shoqërisë civile, Arbër Çepani

Të gjitha urimet mund t’i ndiqni në këtë video.

Gëzuar festat nga Newsbomb.al.

Më shumë
spot_img
spot_img