Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

VIP-at shqiptarë, në një fushatë të re

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas fushatës “Ice bucket Challenge”, ku personazhet e njohur shqiptarë u lagën e u lanë me kova me akull, tanimë, duket se e kanë gjetur diçka tjetër me të cilën mund të merren.

 “Fotot që nuk do i publikoje kurrë” quhet fushata e rradhës ku VIP-at tanë nominojnë njëri-tjetrin dhe publikojnë foto që në kushtë të tjera nuk do i publikonin kurrë. Ajo qe ka iniciuar këtë fushatë është prezantuesja Albana Osmani e cila ka bërë pjesë të fushatës edhe koleget e tjerë VIP-a. “Instagrami” gëlon nga fotot, dhe vëmendja e ndjekësve për personazhet është maksimale. Të gjithë i kemi bërë sytë katër për të parë foton që personazhi ynë i preferuar, nëse nuk do ishte nominuar, nuk do denjonte ta publikonte kurrë.Një prej tyre është edhe opinionisti  i njohur Olti Curri.Përgëzime VIP-a! Ja dolët sërish të tërhiqni vëmendjen tonë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img