Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

“Vilën më të madhe në Lalëz e ka Berisha”, reagon ish-kryeministri: Shpifje, ja e kujt është

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur deklaratës së Mustafa Nanos në emisionin “Opinion” duke e quajtur shpifje.

Nano tha se Sali Berisha ka vilën më të madhe në Gjirin e Lalëzit, ndërsa ish-kryeministri ka reaguar në Facebook duke thënë se s’ka asgjë tjetër në pronësi përveç një apartamenti në Tiranë.

Berisha thotë se vila në Gjirin e Lalëzit është në pronësi të kunatit dhe dhëndrit të tij.

Reagimi i plotë:

Duke ndjekur Opinion!

Pergenjeshtrim!

Miq, sonte, me gjuhen e nje banditi te peshtire, nje ish ish ish i imi fyeu me gjuhen e rrugacit ordiner, halabakut te rrugve ndaj zotit Gazment Bardhi sapo ai permendi apartamentin e tij ne Lalz me para te dyshimta. Nderkohe ky ish ishi ish i imi, qe i lejoi vetes gjuhen e horrrit trilloi dhe shpifi pafytyresisht per gjoja vile timen ne Lalz.

Lidhur me kete shpfje, qe skllavi i Xhafes dhe Balles perserit pafytyrsisht nje trillim te tyre, deklaroj me pergjegjesi absolute se une dhe bashkeshortja ime kemi nje apartament ne Tirane pre 128 m2 dhe asnje banese tjeter mbi toke! Vila ne Lalz eshte e dy familjeve te tjera, pra kunatit dhe dhendrit tim! sb

Më shumë

spot_img