Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Vildane Zeneli, të pasme “Made in Prishtina” (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja Kosovare Vildane Zeneli ka postuar së fundmi një foto në rrjetet sociale ku shfaqet topless dhe me të pasme gjysëm të zbuluara. Ajo që ka rënë në sy është komënti i bukuroshes “Made in Prishtina”.

Nuk është hera e parë që Vildane nxjerr të tilla foto provokuese në rrjetet sociale por stampën e origjinës së të pasmeve, nuk e kishte shënuar ndonjëherë. Tani ato janë zyrtarisht, të pasme nga Prishtina.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img