Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vildane Zeneli poston VIDEON e çmendur në Instagram, pa reçipeta mbulon me dorë pjesën intime

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vildane Zeneli ka “tronditur” Instagramin me videon e fundit që ka publikuar në Instastory.

Modelja bukuroshe që është bërë e famshme në SHBA, është gjithmonë aktive në rrjete sociale, por së fundmi i ka lënë të gjithë me “gojë hapur”.

Ajo ka publikuar në Instagram një video ku shihet e veshur me një palë pijama, tepër seksi, teksa sheh kamerën në mënyrë sensuale dhe tepër joshëse.

Ajo nuk ka reçipeta dhe ka mbuluar me dorë pjesën intime, dhe pse është tërësisht e veshur me rroba. Ky veprim ka ngacmuar jo pak imagjinatën e ndjekësve të saj që me siguri do kenë vërshuar me mesazhe.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img