Vila luksoze me një pishinë infinite si taracë (Foto)

Publikuar tek: bota, më 14:58 13-07-2015 Vila luksoze me një pishinë infinite si taracë (Foto)

Ndoshta është e vetmja pishinë në botë që noti është më i mirë se në det. E megjithëse shumë pak njerëzve mund ti shkonte ndërmend se poshtë pishinës gjigande është një super-vilë luksoze, ky ka qenë edhe qëllimi i arkitektëve.

Pishina infinite është realizuar në mënyrë të tillë që të integrohet me relievin pranë saj. Ajo është sa e gjithë taraca e vilës dhe uji prek buzët e saj. Vila me pishinën fantastike ndodhet në ishullin Tinos i banuar vetëm nga 8 mijë persona në Greqi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidenti i Këshillit Europian e shpëtoi Greqinë, i mbylli derën e sallës Merkelit
Vdes në moshën 55 vjeçare krijuesi i “Super Mario”, Presidenti i "Nintendo" Satoru Iwata »
Article Logic
Execution time: 0.011576890945435
array(1) { ["section"]=> string(57) "vila-luksoze-me-nje-pishine-infinite-si-tarace-foto-16069" }