Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Viktima në Lushnje, zbardhen detajet, ky është shkaku i vdekjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Viktima e gjetur ditën e sotme në qendër të qytetit, është identifikuar nga policia lokale në Lushnje. Bëhet me dije se shtetasi i gjetur i pa jetë është me inicialet SH.GJ dhe dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Më poshtë njoftimi i plotë i Policisë së Shtetit:

albsig

spring

Në datën 28.07.2017, rreth orës 17:40, në lagjen “Xhevdet Nepravishta” Lushnje, anës aneksit të stadiumit është gjetur nga banorët i vdekur një shtetas i seksit mashkull.

Nga verifikimet e bëra u  konstatua se kufoma i përket shtetasit Sh.Gj, 69 vjeç, banues në lagjen “Kongresi Lushnjes”.

Nga kqyrja e jashtëme e kufomës dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale pasi nuk janë konstatuar dëmtime apo shenja dhune.

Materialet hetimore do t’i referohen Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lushnje për vlerësim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img