Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Vijon “FOLTORJA”, Berisha NJOFTON takimin e radhës në këtë qytet: Ftoj demokratët të marrin pjesë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha njofton takimin e radhës me demokratët, në atë që e quan “Foltorja”, nismë e tij për të larguar Lulzim Bashën nga kreu i PD.

Berisha thotë se takimi i radhës do të mbahet në qytetin e Fierit. Ai i bën thirrje demokratëve t’i bashkohen.

Kujtojmë se Berisha u shpall non-grata nga SHBA me akuzat e korrupsionit masiv dhe pengimit të drejtësisë, ai u përjashtua nga grupi parlamentar i PD, ndërsa tani po tenton të rimarrë partinë duke larguar Bashën.

Postimi i Berishës në rrjetet sociale:

Njoftim!

Diten e martë më datën 21 shtator 2021 do të mbahet ne Fier: “Foltorja për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”. Ftoj demokratet dhe demokratët e Fierit të marrin pjesë! Vetem te bashkuar fitojme! sb

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img