Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Vijon bilanci i rëndë në Maqedoni të Veriut, qindra raste të reja dhe 14 viktima nga Covid-19 

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Maqedonia e Veriut është një prej shteteve ballkanike që po shënon më shumë viktima nga Covid-19 çdo 24 orë.

albsig

spring

Fatkeqësisht 14 pacientë kanë humbur jetën, ndërkohë që nga testimet e kryera janë konfirmuar 404 raste të reja. Shkupi mban kryesimin me 172 raste.

Të shëruarit gjithashtu kanë qenë në shifra të larta, por jo në krahasim me të infektuarit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img