Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Vijojnë shembjet te Shkëmbi i Kavajës, sapo u shkëput një masiv (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shkëmbi i Kavajës pësoi shëmbje të konsiderueshme pas tërmetit të fuqishëm ditën e djeshme.

albsig

spring

Por shembja dhe rrëshkitja e dherave ka vijuar edhe mbrëmjen e sotme, besohet nga dobësimi i masivit, pasi lëkundje të tjera të konsiderueshme nuk janë regjistruar.. Qytetarët kanë filmuar vonë në mbrëmje rrëshkitjet masive të gurëve në këtë zonë të Durrësit.

Në pamje dallohet shtullunga e madhe e pluhurit e ngritur buzë autostradës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img