Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Vijojnë reshjet e shiut në të gjithë vendin, parashikimi i motit për sot (TEMPERATURAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

258390caf9f5a51821528dd55917f66c

Dita e sotme (10 janar) nis me vranësira të dendura dhe reshje shiu mesatare për zonat Veriore dhe Qëndrore, por më pak reshje priten në jug të Shqipërisë.

Sipas Meteo Alb mesdita sjellë pauz të reshjeve në të gjithë vendin. Por sërish mbrëmja dhe nata rikthejnë reshjet mesatare në vendin tonë.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga -1°C deri në 13°C. Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 45-50 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim mbi 4 ballë.

Më shumë

spot_img
spot_img