Vijojnë punimet nëpër kabina, disa zona të Tiranës ngelen pa energji elektrike

Publikuar tek: aktualitet, më 08:43 16-04-2019 Vijojnë punimet nëpër kabina, disa zona të Tiranës ngelen pa energji elektrike

Vijojnë edhe sot punimet për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet.

OSHEE ka njoftuar banorët e kryeqytetit se për shkak të punimeve do të ketë ndërprerje të energjisë në disa zona.

Zonat e prekura nga stakimet e energjisë elektrike për shkak të investimit janë:

•Deri në orën 14:00 pa energji rruga “Ylbere Bylykbashi” rruga e Kavajës pjesërisht, rruga “Shefqet Kuka” tek zona e Freskut

•Deri në orën 15:00 pa energji rruga “Qazim Vathi”, zona Fushë-Mëzez, zona Fushë Misto Mame pjesërisht, rruga “Ferit XHajko”.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « RAPORTI mbi shpenzimet e Universiteteve Publike/ Studentët paguajnë për makinat e rektorëve dhe administratën e fryrë (SHIFRAT)
Protesta e opozitës, prokuroria kërkon BURG për 16 prej të ndaluarve (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.012850999832153
array(1) { ["section"]=> string(84) "vijojne-punimet-neper-kabina-disa-zona-te-tiranes-ngelen-pa-energji-elektrike-160606" }