Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Vijojnë kërkimet për trupat e dy policëve të aksidentuar, zbardhen DYSHIMET e para: Transportuan një të burgosur, makina…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kanë vijuar për të tretën ditë rradhazi kërkimet në lumin Lepenc të Kosovës për dy policët e aksidentuar, ndërsa dyshime të reja kanë dalë në dritë.

Policët e aksidentuar Malsor Dashi dhe Armend Trena, mësohet se pak para përplasjes fatale, kishin transportuar një të burgosur, ndërkohë që ky i fundit i ka hedhur poshtë pretendimet se efektivët mund të ishin në gjendje të dehur.

Sakaq autoritetet kanë deklaruar se makina me të cilën udhëtonin do të rinjtë, nuk ishte në gjendje të mirë funksionale, duke shtuar dyshimet se ky ishte shkaku kryesor i kësaj tragjedie.

Kërkimet për trupat e policëve vazhdojnë ende, ndërsa janë gjetur deri më tani disa gjymtyrë të tyre si dhe sendet personale të secilit.

Më shumë

spot_img