Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Vidhnin rroba, policia arreston çiftin shqiptar në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

b07e8645e017e2cc7c844e5c26b4e213

Policia italiane ka arretsuar një çift shqiptar. Sipas asaj që raportojnë mediat vendase, çifti akuzohen se vidhnin rroba të përdorura.  

Të arrestuarit janë një djalë 20 vjeç dhe vajza 18 vjeçe, emrat e të cilëve nuk bëhen me dije. Rrobat e vjedhura janë gjetur në çantën e vajzës, ndërsa kapin vlerën afër 200 euro.

Të rinjtë u dërguan në paraburgim, në pritja të gjykimit të tyre.

Më shumë

spot_img