Hapësire reklamuese

Aktualitet

Vidhnin naftë, arrestohen rojet në Marinëz

Shkruar nga Newsbomb

Sektori i Krimit Financiar i Policisë së  Fierit njofton se ka arrestuar në flagrancë 3 persona pasi ishin duke vjedhur 2500 litra naftë, në Marinëz të Patosit.

Nga operacioni i quajtur “Red Oil”, i bluve të Fierit kanë rënë në pranga shtetasit: Agron Prifti, 53 vjeç, Artan Koni, 44 vjeç të dy banues në fshatin Marinëz dhe shtetasi Vasil Bërdalla, 51 vjeç, banues në Çeligrad.

Të arrestuarit punon si roje sigurie. Ata do të përballen me akuzën “vjedhje e kryer duke shpërdoruar detyrën". 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese