Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Vidhet një kompani private gjatë natës në Durrës, në pranga roja, nuk monitoroi kamerat dhe nuk njoftoi policinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një kompani private ka rënë preh e grabitjes mbrëmjen e djeshme në Durrës.

Bëhet me dije se autorët kanë marrë një sasi të konsiderushme parashë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 14, ku në kompaninë private në pronësi të shtetasit A. D., 29 vjeç, është marrë një sasi lekësh.

Policia ka arrestuar rojen, shtetasin A.H., 58 vjeç pasi nuk monitoroi kamerat dhe nuk njoftoi policinë për ngjarjen.

Policia vijon puënnëpër identifikimin dhe kapjen e autorëve të vjedhjes.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img