Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vidhet kamioni me testet e Covid-19, ngarkesa ishte nisur për nxënësit e shkollës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

15c6047d410c7d2a0d2e3e96c527a7bc

Një kamion me ngarkesa të testeve për Covid-19 është vjedhur në Angli. Tre persona u arrestuan, pasi akuzohen si të dyshuar për vjedhjen e testeve të Covid-19.

Sipas medieve të huaja, ngarkesa ishte nisur për nxënësit e shkollës në Harloë Business Park në Essex. Testet e Covid-19 u morën nga Harloë Business Park në Essex në orët e para të së martës.  

Një 31-vjeçar nga Canvey Island, Essex dhe një 27-vjeçar nga Neëham, Londra lindore, u arrestuan nën dyshimin e vjedhjes dhe një 37-vjeçar nga Dagenham, Londra lindore, u arrestua për të njëjtën vepër, si dhe nën dyshimin për shitje droge.

Policia e Essex, tha: Kolegët tanë në NHS dhe vullnetarë të përkushtuar në të gjithë vendin, po punojnë pa u lodhur për të ndaluar përhapjen e koronavirusit dhe për të shpëtuar jetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img