Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

VIDEOJA VIRALE/ Shqiptari i përvishet komentuesve: Vdisni për dallavere (Zbulohet puna që bën në të vërtetë)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fe0a55cd4a9808b735584ef23bfa6117

Videoja e dy shqiptarëve që filmonin banesat në Itali u bë shumë shpejt virale në rrjetet sociale.

Dy persona me makinë ndaluan dhe vunë në dyshim ndershmërinë e shqiptarëve, duke menduar se janë hajdutë dhe u tallën me italishten e tyre aspak të mirë.

Por pas përbuzjees dhe talljeve në rrjetet sociale ka reaguar njëri prej protagonistëve të videos.

Besmir Cuci nga Durrësi, me anë të një komenti në rrjetet sociale thotë se shqiptarët vdesin për dallavere, por shpjegon se në fakt ai punon në ndërtim.

‘Flm per te gjith shqiptaret se e shoh se sa te dashur jemi si komb sa kurr se kemi dashur njeri tjetrin un jam personi ne fjal dhe kjo vidjo u be nga nje pipino qe mendoi se jemi hajduta ndersa ne se dim ca ore vim ne shpi nga puna flm per te gjith ata patriot qe shajn se ne shiptaret vdesim per dallavere kte pun bej ktu ne itali te ndershme dhe te paster flm te gjithve’, shkruan ai.

Por me anë të një kërkimi në profilin e shqiptarit në Facebook, vihen re foto të shumta të tij në skelat e banesave dhe në vendin e punës.

sHQIPTARET.jpg

56952734_2872705159438654_2813629248793739264_n.jpg

56702336_2851976381511532_8863304785034477568_n.jpg

41682178_2438021386240369_6672741549903708160_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img