Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Videoja me komisionerin e BE-së, flet Majlinda Bregu: Jam sulmuar më shumë se çdo grua

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Majlinda Bregu, sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Përballë’ në RTSH ka komentuar videon ku shfaqej me eurodeputetin Knut Fleckenstein.

Pasi u postua nga kryetari i PD, Lulzim Basha kjo video u bë virale në rrjetet sociale. 

Bregu shprehet se është mësuar me thashetheme, akuza të dobëta dhe deklarata që i bëjnë pis ata që i ndërtojnë.

 ‘Është një video që e kam postuar para disa kohësh, në 2015, me prapaskenat e takimit. Jam mësuar edhe me thashethemin, edhe më akuzat më të dobëta dhe të shëmtuara. Nuk mbaj mend që të jetë sulmuar kaq shumë një grua, me deklarata që i bëjnë pis ata që i ndërtojnë’, tha Bregu. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img