Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

VIDEO/ Zhuli mbulon shtëpinë, plas sherri brenda në BBV: Unë br*kët time i laj vetë, ju gra ngrihuni mblidhni flokët tuaja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Punët e shtëpisë kanë qenë jo pak herë “mollë sherri” mes banorëve në “Big Brother VIP”. Ditën e sotme banorët kanë debatuar me njëri-tjetrin në lidhje me pastërtinë brenda në shtëpi, ku dëbati më i fortë ndodhi mes Einxhelit dhe Donaldit.

Gjithçka nisi kur “Vëllai i Madh’’ dënoi banorët të lajnë me dorë të gjitha rrobat që ndodhen në lavanderi, gjithashtu të pastrojnë kuzhinën pas çdo vakti dhe verandën para së të shtrihen për të fjetur. Duke qënë se rrobat e lavanderisë ishin pothuajse të palara të gjitha, Donaldi filloi të pyese Einxhelit, pasi ajo ishte përgjejgëse për lavanderine se pse nuk i kishte larë.

Menjëherë Einxhel filloi të replikonte duke i përmendur aktorit edhe veshëmbathjet të cilat sipas saj i gjen kudo në lavanderi.

Nga ana tjetër Donaldi i tha Einxhel se si femër që është duhet të bëjë në minimum gjërat që flet e jo vetëm të bëjë llafe. Kjo nuk i pëlqeu aspak moderatores e cila tha: Unë higjenën time e mbaj, nuk kam ardhur të të shërbej ty.

Në një moment dëgjohet Iliri teksa i drejtohet banoreve të shtëpisë duke i thënë që : Gra ngrihuni pastroni, mblidhni flokët tuaja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img