Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Zarf i zi në shtëpinë e Big Brother Vip, çfarë po ndodh?

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Zarf i zi në shtëpinë e Big Brother Vip, çfarë
Vetëm pak orë para nisjes së spektaklit, një zarf i zi ka mbërritur sot në shtëpinë e të Big Brother Vip 3. Zarfi i zi do të thotë se një apo disa nga banorët kanë shkelur rregullat e lojës dhe për këtë do të ketë një dënim. Dënimi mund të përfshijë edhe përjashtim nga loja. Zarfi i zi do të lexohet gjatë spektaklit sonte, i cili nis në orën 21:00. Teksa nuk e dinë se çfarë përmban zarfi të gjithë banorët janë në ankth, por një gjë dihet se diçka kanë bërë banorët, dhe për këtë Vëllai i Madh ka marrë vendim, të cilin për ta zbuluar mesa duket duhet të presim spektaklin. © Video Credits: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese