Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Ylli Ndroqi e “djeg” me stafin, kërcen napolonin me bashkëshorten

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Ylli Ndroqi e “djeg” me stafin, kërcen napolonin me

Ashtu si dhe tradita e do pronari i televizionit “Ora News” dhe “RTV Ora”, Ylli Ndroqi, mbrëmjen e kaluar ka mbledhur stafin për t’i falenderuar  dhe për të festuar festat e fundvitit.

Në një nga lokalet e kryeqytetit, me muzikë të mirë dhe pijë, Ndroqi ka festuar për orë të tëra me stafin e tij.

Nga videot e publikuara nga të pranishmit në një moment Ndroqi shfaqet krah bashkëshortes së tij, Mozës, duke kërcyer.

Më pas atyre në kërcim u bashkohet edhe gazetari Luan Rama, të cilin e pamë në një version krejt tjetër nga ai që ishim mësuar ta shihnim.

 

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese