Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

VIDEO/ Vrau me sëpatë gruan edhe vëllanë në Gramsh, momenti kur policia arreston Xhevit Shqirin

Lajme të ngjashëm

Xhevit Sinani, 75 vjeçari që vrau vëllanë dhe gruan në fshatin Tërvol të Gramshit ditën e sotme, u arrestua disa orë pas krimit.

Ndërkohë, së fundmi policia ka publikuar pamje nga momenti i arrestmit të Shqirit. Në videon e postuar ai shihet me pranga në duar teksa po shoqërohet nga oficerë e policisë.

Ngjarja e rëndë ndohi pasditen e sotme ku Xhevit Sinani vrau vëllanë dhe gruan shtetasit Shaqir Sinani dhe Zeqine Sinani. Mësohet se 75-vjeçari i i vrau ata me sepatë.

Dyshohet se 75 vjeçari vuan nga skleroza dhe ditët e fundit ishte në gjendje të rënduar shëndetësore.

Pas kësaj tragjedie, autori ka marrë në telefon fëmijët dhe u ka thënë se ka vrarë mamanë dhe xhaxhanë.

LEXO EDHE: Policia arreston 75 vjeçarin që vrau vëllanë dhe gruan! Pas ngjarjes, telefonoi fëmijët (EMRAT)

Më shumë