Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

VIDEO/ Vrasja që tronditi Mitrovicën, shihni momentin kur 27-vjeçari ekzekutohet në mes të pazarit (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë tronditi mëngjesin e sotëm qytetin e Mitrovicës, ku një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur pas një incidenti me armë zjarri në mes të pazarit.

Viktima është 27-vjeçari Valmir Fazliu, nga fshati Dolak i Vushtrrisë, raportojnë mediat kosovare. Sipas hetimeve paraprake të policisë, i dyshuari është biznesmeni Shefki Asllani, 35 vjeç.

174280781 410204996738167 399406750997733344 n

Mediat kanë publikuar disa pamje nga vendi i ngjarjes kur ka ndodhur momenti i vrasjes. Siç shihet, disa persona janë përfshirë në këtë incident, ndërkohë që disa të tjerë mundohen ta qetësojnë situatën.

spot_img

Më shumë

1 Koment

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img