Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
1.5kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO virale, të rinjtë “sfidojnë” vdekjen dhe ecin buzë ndërtesës më të lartë në mes të Tiranës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ky sport tai nuk është në modë vetëm jahstë-shtetit, por edhe në Shqipëri. Një sport ekstrem që kërkon guxim dhe kurajo, për më shumë kërkon të jesh “i çmendur”.

Disa të rinj kanë hipur në “Downtoën Tirana”, në ndërtesën më të lartë në kryeqytet dhe në të gjithë Shqipërinë.

Siç shihet dhe në videon e publikuar në rrjete sociale, video që tani është bërë virale, shihet të rinjtë që ecin buzë ndërtesës së lartë duke sfiduar vdekjen.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img