Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Video virale/ Me kokën ulur dhe syt mbyllur, Biden “fle” gjatë takimit me kryeministrin e Izraelit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video e presidentit të SHBA, Joe Biden është bërë virale ku Joe Biden shihet duke “fjetur” gjatë një takimi me kryeministrin e Izraelit, Naftali Bennett.

Në videon e mëposhtme Biden shihet i ulur me sy mbyllur dhe kokën e ulur, ndërsa Bennet është duke folur për marrëdhënet e Izraelit me SHBA.

Disa e aulmojnë presidentin se po flinte, teksa të tjerë e mbrojnë duke thënë se ai po dëgjonte me vëmendje dhe kishte mbyllur sytë për t’u përqëndruar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img