Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

VIDEO VIRALE/ I pafuqishëm dhe në karrocë, ish-senatori amerikan Bob Dole nderon George H.W. Bush

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ashtu si shumë figura të tjera të rëndësishme në SHBA edhe ish-senatori amerikan Bob Dole ka nderuar George H.W. Bush.

Bob Dole në moshën 95-vjeçare, edhe pse me karrocë ka qenë pjesëmarrëës në nderimet që ishin zhvilluar për ndarjen nga jeta të ish-presidentit George H.W. Bush.

Në videon që u bë virale, shihet Dole i pafuqishëm për të qëndruar me këmbët e veta që qëndron pranë arkivolit të ish-preesidentit.

Bodiguardi i ish-senatorit e ndihmon Dolen të qëndrojë në këmbë, teksa nderon George H.W. Bushin.

Më shumë


spot_img

spot_img