Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

VIDEO/ “Veshët në dorë t’i jap”, përplasje dhe ofendime mes zyrtarëve shqiptar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Asamblistja e PSD-së në Komunën e Prishtinës, Vala Peshku, është përplasur ashpër me asamblistin e Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Mujeci, përgjatë mbledhjes së Kuvendit Komunal.

Mujeci i Vetëvendosjes ka akuzuar Vala Peshkun e PSD-së se këshilltarët komunalë të këtij subjekti i kanë vjedhur mandatet e fituara me Lëvizjen Vetëvendosje, duke e quajtur edhe “të pafytyrë”.

Në videon e mëposhtme shihett dhe dgjohet Peshu i cili i  derejtohet Mujecit duke i thënë “do t’i jap në dorë veshët” dhe “hajvn”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img