Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ “Vajza përbindësh” bën për “ujë të ftohtë” fansat, zhvishet dhe bën kërcimin sensual para kameras

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ “Vajza përbindësh” bën për
Kur Eva Padlock u shfaq për herë të parë para publikut, të gjithë u dashuruan pas saj. Bukuroshja spanjolle për një kohë punoi si aktore dhe modele, por “fiksimi i çmendur” pas Cristiano Ronaldos dhe Juventusit e kthyen Evën në qendër të mediave rozë. Eva ndryshe njihet si “vajza përbindësh”. Ajo e mori këtë pseudionim për shkak të promovimit të pijeve Monster në shumë gara. Ndonëse, bukuroshja seksi ka vetëm shumë pak vite aktive në rrjetet sociale, ka arritur të sigurojë plot 2.1 milionë ndjekës pasi mban të karikuar ndjekësit me fotot dhe videot e nxehta që poston. Ndjekësit janë të mahnitur nga pamje e saj, madje në komente disa nuk ngurojnë ta krahasojnë me një perëndeshë të bukurisë.  Së fundmi, bukuroshja ka publikuar një video ku ka bërë për “ujë të fohtë” mbi 2 milionë fansat e saj. E veshur me të brendshme ngjyrë të zezë dhe pa reçipeta, Eva i ka dhuruar atyre një kërcim seksi.   © Credits Instagram
 
View this post on Instagram
 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese