Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
28 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

VIDEO/ Vajza e sukseseve, Oriola Marashi ylli i “Guess”, “pushton” pasarelën në Javën e Modës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sapo përmendim emrin Oriola Marashi, menjëherë në mendje na vijnë qindra sukseset e modeles dhe arritjet e saj me brande të njohura ndërkombëtare.

Prej vitesh Oriola ka prekur ëndrrën e shumë modeleve, atë të qënurit imazhi i markës së njohur botërore të veshjeve, “Guess”.

Epo, si në çdo sfilatë tjetër edhe kësaj here modelja ka arritur që të shkëlqejë në pasarelën e “Javës së Modës”, e cila është duke u zhvilluar në Lugano, Zvicër.

Me hijeshinë dhe sensualitetin e saj Oriola ia ka dalë mbanë që sytë e dhjetra stilistëve të huaj dhe të apasionuarve të modës të kthehen nga ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img