Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ “Unë gjithë kohën isha SB-SB, s’ma mori mendja”, Luizi rrëfen se si deputeti Benet Beci e ndihmoi: Është njeri i paparë...

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ “Unë gjithë kohën isha SB-SB, s’ma mori

Banori më i përfolur i këtij edicioni të Big Brother, Luiz Ejlli, ka treguar së fundmi ndihmën që deputeti socialist, Benet Beci, i ka ofruar atëhere kur këngëtari nuk e ka pritur.

Duke e cilësuar si një njeri të “paparë” dhe “të mirë”, Luizi po i tregonte Kiarës se kur ishte në nevojë ishte Beci ai i cili asoj kohe nuk ishte në kostumin e deputetit, por mbante postin e administratorit të KESH-it, i ofroi ndihmë.

Këngëtari tha se kjo ndihmë e ardhur nga deputeti socialist ishte një suprizë për të pasi ai gjatë gjithë kohës tregonte mbështetjen e tij për ish-kryeministrin Sali Berisha.

“Benet Beci më ka ndihmuar shumë. Realisht është  shumë njeri i mirë. Tani është deputet, atëhere ka qenë administrator i KESH-it po tani është deputet me PS edhe u habita me thën të drejtën se siç rrija unë SB SB, më ndihmoi shumë. Njeri i paparë. Atëhere kur sma mori mendja, atëhere kur thoja çfarë të bëj, ku të ik, vetëm kur më tha”, dëgjohet teksa i tregon Kiarës Luizi.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese