Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

VIDEO/ U grabit dhe u dhunua në mes të Tiranës? Rezart Veleshnja tregon si qëndron e vërteta

spot_img

Lajme të ngjashëm

Së fundmi lajmi se aktori i humorit, Rezart Veleshnja u grabit dhe u dhunua në Tiranë, bëri xhiron e mediave.

Në lidhje me këtë lajm ka vendosur të reagojë edhe vetë aktori dhe të sqarojë të gjithë ndjekësit e tij.

Përmes një video Rezarti ka sqaruar se lajmi është i pavërtetë, duke mos kurrsyer as ironizimet.

“Mbase mund t’i ketë ndodhur ndonjë kolegut tim po unë sdi gjë për veten time. Mbase më kanë grabitur edhe mua në ëndërr”, thotë aktori.

Kujtojmë se ditën e sotme u tha se aktori Rezart Veleshnja ka rënë pre e një grabitje në Tiranë.

 

 

Më shumë


spot_img

spot_img