Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

VIDEO/ Tym dhe shpërthime, çfarë po ndodh në bazën ruse në Krime

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shpërthime të mëdha janë raportuar pasditen e sotme në Krime, ku dyshohet se zjarri ka shpërthyer gjatë uljes së një avioni në aeroportin Belbek.

Raportime të shumta vërshuan në mediat sociale duke raportuar shpërthime dhe zjarr në aeroportin Belbek në Krime.

“Shpërthime të mëdha në bazën ajrore kryesore ushtarake ruse në Belbek, Krimea e pushtuar nga Rusia”, shkroi një person.

Ndërsa një tjetër shkroi: “shpërthim: Avioni merr flakë gjatë uljes në aeroportin Belbek në Krime. Raportohet për shpërthime.”

 

 

Më shumë
spot_img
spot_img