Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

VIDEO: Turistët me “Jaguar” i bien shkurt në Vlorë, makina mbetet “në ajër” në Lungomare

spot_img

Lajme të ngjashëm

Makina e disa turistëve të huaj që kanë zgjedhur jugun e vendit tonë në këto ditë të nxehta vere është bllokuar në mes të Lungomares. Ata kanë dashur t’i bien shkurt rrugës, duke u kaluar mbi bordurën e betonit që ndan korsitë, por makina ka ngelur në ajër.

Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga neësbomb.al, turistët e huaj përpiqen ta shtynë mjetin por e kanë të pamundur pasi gomat xhirojnë bosh. Disa banorë të qytetit jugor afrohen ta ndihmojnë dhe shtyjnë “Jaguarin” por mjeti ka mbetur në ajër mbi bordurën e betonit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img