Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

VIDEO TRONDITËSE nga Ukraina/ Raketa bie mbi çiklistin, e le të vdekur në vend

Lajme të ngjashëm

Ukraina është zgjuar sot nën pushtimin e Rusisë, ku predhat dhe të shtënat me armë s’kanë të ndalur.

Rrugët në qytetet e Ukrainës janë kthyer në një tmerr, ku shihen viktima, të plagosur dhe gjithçka e shkatërruar, ndërsa me me mijëra qytetar mundohen të largohen nga vendi i tyre.

Një video tronditëse po qarkullon në rrjetet sociale, ku shihet një çiklist duke ecur në rrugë, kur pranë tij bie një raketë dhe e lë të vdekur në vend.

Më shumë