Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
33 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Video TRONDITËSE nga Greqia, punonjësit e azilit tallin dhe abuzojnë me një të moshuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video tronditëse po qarkullon në mediat greke, ku një e moshuar torturohet dhe tallet nga punonjësit e azilit.

Siç duket edhe nga videoja një grup punonjësish bëjnë veprime jo të hijshme ndaj të moshuarës, e cila qëndron e shtrirë në shtrat.

Në videon në fjalë, punonjësit abuzojnë me të moshuarën, i tërheqin buzën, prekin hundën, veshët dhe tallen keqas me të, ndërsa e moshuara është e pafuqishme t’i ndalë.

“Ik nga këtu”,- ulëret ajo në një moment.

Siç raportojnë mediat greke, videoja mendohet të jetë regjistruar rreth një muaj më parë në ishullin e Kretës. Familjarët dhe dëshmitarët e tjerë kanë thënë se e moshuara talledh dhe dhunohej sistematikisht nga punonjësit e azilit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img