Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

VIDEO tronditëse, nëna rreh brutalisht vajzën e vogël

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa pamje tronditëse kanë qarkulluar me shpejtësi teksa shihet një nënë duke rrahur vajzën e saj të vogël.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në provincën Guangdong të Kinës juglindore, rreth orës 15:00 më 24 shkurt, por është bërë publike së fundmi.

Një nënë 27-vjeçare, e quajtur Chen, ka rrahur brutalisht vajzën me shqelma.

Pas kësaj policia konfirmoi se nënës iu dha një paralajmërim verbal, pasi fëmija nuk mbante asnjë dëmtim të identifikueshëm.

Nëna e fëmijës deklaroi në polici se kishte pasur shumë stres kohët e fundit dhe nuk kishte mundur dot ta mbante zemërimin, ndërsa u shpreh se ishte penduar për dhunën e ushtruar ndaj fëmijës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img