Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

VIDEO/ Tronditen holandezet, “Ford Focusi” u pret rrugën në Bypassin e Vlorës, momenti kur me shpejtësi “skëterrë” përfundojnë në arë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është regjistruar në bypassin e Vlorës ku një mjet “Frod Focus” i ka prerë rrugën një tjetër mjeti tip “Benz”.

Nga pamjet e siguruara nga newsbomb, shihet momenti teksa automjeti “Ford Focus” është kthyer, ndërkohë mjeti tip “Benz” nuk ka arritur të frenojë dhe si pasojë ka devijuar nga rruga.

Mësohet se në automjetin “Benz”udhëtonin dy turiste holandeze të cilat ishin nisur nga Tirana për në Radhimë. Fatmirësisht ato nuk kanë pësuar lëndime, ndërkohë siç shihet dhe nga pamjet automjeti ka pësuar disa dëmtime të vogla në pjesën para.

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img