Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

VIDEO/ TMERR në Kampionatin Europian, futbollisti danez Eriksen bie pa ndjenja, mjekët i bëjnë masazh kardiak për ta kthyer në jetë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ndeshjes Danimarkë – Finlandë në Kampionatin Europian, ku lojttari danez Eriksen ka rënë pa ndjenja në fushë.

Mjekët kanë shkuar me shpejtësi në drejtim të tij dhe janë duke i bërë masazh kardiak për ta rikthyer në jetë, ndërkohë që gjendja e tij duket shumë e rëndë.

tifozët dhe lojatrët e tjerë janë në ankth dhe me lot në sy, ndërkohë që ndeshja vijon të jetë e ndërprerë.

Më shumë

spot_img
spot_img