Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

VIDEO/ TMERR në det, dallgët përplasen fort në xhama, përmbytet trageti 

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video që tregon valët e forta që përplasen me një traget në Gjermani u bë virale në rrjetet sociale së fundmi.

Nga pamjet e publikuara shihet se si valët të cilat depërtojnë në brendësi të tragetit pas kontaktit të fortë me xhamat. 

Fatmirësht pavarësisht minutave të frikës dhe ankthit, dëmet ishin vetëm materiale.

Videoja është bërë mjaft virale, por nuk është pritur mirë nga të gjithë pasi shumë kanë kritikuar shoferin, duke e cilësuar si të papërgjegjshëm për faktin që udhëton në kushte kaq të vështira atmosferike.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img