Hapësire reklamuese

Sporti

VIDEO/ Tifozi i Tiranës ndërpret koncertin e Elvanës, ulet në gjunjë dhe surprizon të dashurën

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Tifozi i Tiranës ndërpret koncertin e Elvanës, ulet

Propozimi është një nga momentet më të bukura për një çift të cilët vendosin të kalojnë jetën së bashku. Sigurisht kur propozimet vijnë në organizime të ndryshe i shtojnë edhe më shumë bukurinë dhe emocionet.

I tillë është rasti i tifozit të zjarrtë të Tiranës, Denis Balla, i cili ka bërë hapin e rëndësishëm në jetën e tij. Ai bashkë me të dashurën e tij kishin vendosur të ndiqnin LIVE koncertin e organizuar nga Elvana Gjata pak ditë më parë në stadiumin “Air Albania”.

Në një moment gjatë festës, tifozi bardheblu vendos të surprizojë të dashurën e tij dhe i nxjerr unazën duke ndërprerë edhe këngën e këngëtares së njohur. Të gjithë të pranishmit bashkë me Elvanën duartrokitën dhe brohoritën për këtë moment të veçantë. E sigurisht si të ndodhë ndryshe, tifozi i “Tirona Fanatics” merr “PO”-në e jetës në stadiumin “Air Albania”.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese