Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

VIDEO/ Tifozi i Romës “ngatërron” vendin dhe gjendet me holandezët, tension dhe shtyrje në stadium

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër incident është shënuar, këtë herë brenda stadiumit “Air Albania”.

Një nga tifozët e Romës ka “ngatërruar” vendin dhe  është gjendur para holandezëve. Kjo ka shkaktuar edhe tension dhe shtyrje në stadium.

albsig

spring

Italiani mes ultrasve të Feyenoord është shtyrë dhe me ndihmën e efektivëve është nxjerrë jashtë zonës së tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img