Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
15 %
3.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

VIDEO/ Tifozi “i çmendur” shqiptar bën tatuazh në gjoks Xhakën dhe Shaqirin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri janë kthyer në figurat më të përfolura të momentit teksa dyshja mposhti Serbinë në Kupën e Botës duke e eleminuar nga kompeticioni dhe duke e dërguar në shtëpi me kokën ulur.

Shaqiri shënoi golin e parë ndërsa Xhaka ishte i kudondodhur në fushë madje tregoi edhe karakterin e tij të fortë kur u përball i vetëm me lojtarët serb që në pamundësi për të shënuar, kapeshin me arbitrin apo lojtarët shqiptar.

Mbështetja e tifozëve shqiptar ishte shumë e lartë por është dikush që e ka çuar në nivelin tjetër suportin e tij. Kushtrim Krasniqi ka bërë tatuazh në gjoks dyshen shqiptare teksa festonin golin e shënuar ndaj serbëve.

 

Më shumë


spot_img

spot_img