Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

VIDEO/ Tifozi holandez puth gazetaren shqiptare, ishte duke u bërë gati për transmetim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një numër i lartë tifozësh të Feyenoord kanë mbërritur në Tiranë për të ndjekur ndeshjen mes skuadrës së tyre dhe Romës në finalen e Conference League. Të ardhur në qejf nga birra në zonën e Pedonales dhe situata e krijuar, holandezët nuk e kanë fshehur entuziazmin.

Madje, një prej tifozëve e ka shprehur këtë edhe para kamerave. Gazetarja Glidona Daci është hasur me një situatë të pazakontë, pak përpara se të futej në raportim live. Një tifoz holandez i është afruar edhe e ka puthur në faqe.

albsig

spring

Më pas, i kërkon që të formojnë me duar një zemër. E gjithë situata është pritur me humor, ndërkohë që pas gazetares, tifozi duket shumë i ekzaltuar. Edhe të tjerët nga mbrapa qeshin dhe duartrokasin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img