Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

VIDEO/ “Ti s’ke bukë të hash, Saliu ka gjysmën e Tiranës”, qytetarja përplaset me protestuesin: Ia ka vënë në lule të ballit Amerika, ashtu do ua bëjë edhe juve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Përplasje për Berishën dhe Bashën nuk ka patur vetëm në selinë e Partisë Demokratike, por edhe në rrugët e Tiranës.

Një video e filmuar në kryeqytet tregon një qytetare që përplaset me një protestues, ku ajo i thotë se ai nuk ka bukë në shtëpi, ndërkohë që Berisha ka gjysmën e Tiranës. Por e menjëhershme ka qenë përgjigja e protestuesit, që i drejtohet qytetares duke i thënë se i ëhstë rritur gjuha nga demokracia.

Kjo ka mjaftuar që qytetarja të nxehet më tepër dhe t’ti thotë se Berisha nuk ka ku shkon, pasi SHBA ia ka vënë shënjetrën në lule të ballit dhe këtë fat do të kenë edhe ata që e mbështesin.

Debati i plotë:

Qytetarja: Ti s’ke bukë të hash në shtëpi, Saliu ka gjysmën e Tiranës

Mbështetësi i Berishës: Ti ke frikë nga ai, të është rritur gjuha ty, prej demokracisë

QytetarjaJa ka vënë Amerika këtu (në lule të ballit) , ashtu do t’jua bëjë edhe juve

Mbështetësi i Berishës: Çfarë Amerike, pse Amerika më ka pjellë mua, të bëjmë Referendum dhe ta përzejmë prej këtej atë ambasadoren.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img