Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

VIDEO/ Teuta bie “In Extremis”, durrsakët luajnë gjithçka në Shqipëri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teuta nuk ia del në ndeshjen e parë të turit të 3-të të Conference League.

Të besuarit e Edi Martinit u mposhtën 0-1 nga Shamrock Rovers, në një 90 minutësh ku rastet munguan.

Në pjesën e parë, miqtë rrezikojnë me Seferin, por gjuajtja e këtij të  fundit bllokohet. Atëherë kur pritej vërshëllima e arbitrit, Emakhu dërgon topin në rrjetë.

“Djemtë e detit” tashmë në pamundësi për të reaguar në minutën e fundit, do iu duhet të mendojnë për takimin e kthimit, që do luhet pas pak ditësh.

LEXO EDHE: VIDEO/ Laçi tepër i vogël për Anderlechtin, skuadra belge dhuron “show” dhe gola në Elbasan Arena

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img