Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

VIDEO/ Policia i tregon vendin holandezëve, Blutë përdorin forcën jashtë stadiumit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pa nisur akoma ndeshja dhe janë shënuar disa incidente mes tifozëve dhe policisë.

Në videon e mëposhtme shihet përplasje të dhunshme në stadiumin e Air Albania, ku policia është konfrontuar me tifozët e Romës dhe Feyenoord.

albsig

spring

Nuk dihet ende se çfarë ka shkaktuar këtë përplasje, ndërsa në tokë shihet dhe një tifoz.

Edhe më parë pati një përplasje mes kur policia ndaloi nje tifoz të Feyenoord dhe në atë moment u futen ultrasit duke u përplasur me policinë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img