Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

VIDEO/ Tension në fushën e lojës, Granit Xhaka shan serbët shqip

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është tensionuar situata në fushën e lojës gjatë ndeshjes Serbi-Zvicër. Lojtarët serbë kanë provokuar nga pankina, ndërsa zviceranët nuk kanë humbur rastin për t’ua kthyer në të njëjtën monedhë.

Ka qenë Granit Xhaka që luan si mesfushor të Zvicra, i cili siç shihet në video nuk e mbajnë nervat dhe ka sharë kundërshtarët në gjuhën shqipe, pra serbët, si dhe duke bërë gjestin e turpshëm.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

.

Më shumë


spot_img

spot_img