Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

VIDEO/“Të rri buza e bardhë gjithë kohës”, plas SHERRI në shtëpi, Olta përshëndet Luizin me “Kokaina”: E di unë çfarë mungese ke ti…

Lajme të ngjashëm

Kjo e hënë ka qenë një ditë e mbushur plot debate dhe sherre të forta brenda në shtëpinë e Big Brother Vip. E sigurisht protagonistët janë Olta dhe Luizi.

E gjitha ka filluar në oborrin e shtëpisë ku teksa banorët ishin duke biseduar ofendimet dhe fjalët me kunja nga këngëtari dhe aktori filluan kundrejt njëri-tjetrit.

Më pas ishte Olta ajo e cila iu drejtua banorit dhe i tha: Të rri buza e bardhë gjithë kohës. Fjali të cilës Luizi iu kundërpërgjigj duke i thënë: Kam mungesë vitaminash.

Mirëpo, kjo përgjigje e Luizit nuk e “bindi” Oltën e cila vijoji: Jo e di unë çfarë mungese ke. A ke fuqi? E di unë çfarë mungese ke, prandaj po të them të jam kursyer shumë Luiz.

Kjo bisedë u spostua në kuzhinë ku teksa Luizi ishte duke gatuar nën këngën e Capital T “Hera e fundit” aktorja gjeti pikërisht strofën ku përmendet “kokaina” për ta përshëndetur këngëtarin.

Ndërsa në një pjesë tjetër të debatit Olta kërcënoi Luizin duke i thënë se do vijë dita që do thotë disa opinione të vetat për Kiarën, pasi sipas saj ajo ka shumë “ase nën mëngë”.

Olta: Do vijë dita që do të them edhe une disa opinione për Kiarën por sot të kurse.

Luizi: Ha m*t ha….

Olta: Do ti rreshtoj të gjitha, e di sa shumë di, e disa asa kam nën mëngë për gruan tënde, vetëm a e ke pyet bythën mirë

Më shumë